Biotique Bhringraj olejek do włosów – niech rosną zdrowe!

biotique-bhringraj.jpgOlejków do włosów, używanych do olejowania, zwierających naturalne wyciągi z indyjskich ziół, jest obecnie na rynku bardzo wiele. Hinduski od pokoleń stosują wyciągi z amli lub bhringraj, aby pielęgnować i ochraniać swoje włosy przed zniszczeniem. Jeśli i ty chcesz mieć piękne, pełne blasku włosy, które szybko rosną i są jedwabiście miękkie – koniecznie wypróbuj jeden z olejków zawierających wyciąg z indyjskich ziół.

Jednym z ciekawszych i godnych polecenia produktów do olejowania włosów jest olejek marki Biotique. Zawiera on wyciąg z bhringraj oraz – co jest nietypowe – proteiny koziego mleka. To wyróżnia go spośród innych dostępnych na rynku olejków do włosów.

Biotique bhringraj to terapia stymulująca wzrost włosów. Wyciąg z bhringraj wzbogacony olejkiem kokosowym i amlą należy wmasować we włosy i skórę głowy pamiętając, aby masaż potrwał minimum 10 minut. Dzięki temu poprawi się ukrwienie skóry, zaś ta będzie łatwiej i szybciej absorbować olejek. Biotique bhringraj wnika nie tylko w skórę głowy, odżywiając ją, nawilżając, ale również głęboko w mieszki włosowe, dzięki czemu wzmacnia cebulki i pobudza pukle do wzrostu. Włosy zaczynają rosnąć zdrowe, mocne i lśniące. Są mniej podatne na uszkodzenia, łatwiej jest je ułożyć i rozczesać, a skóra głowy staje się czysta. Biotique bhringraj upora się również z łupieżem i powstrzyma przedwczesne siwienie włosów. Olejek należy pozostawić na włosach przez minimum 30 minut. Idealnym rozwiązaniem jest zostawić go na kosmykach przez całą noc i dopiero rano umyć włosy delikatnym szamponem. Biotique bhringraj jest rzadki, więc należy uważać przy jego aplikacji, aby nie rozlał się na ubranie i aby równomiernie pokrył skórę głowy.

Jest to olejek o pojemności 120 ml, zamknięty w ładnej, estetycznie wyglądającej plastikowej butelce. Ma charakterystyczny, ale delikatny zapach (w porównaniu z innymi produktami tego typu). Olejek jest wydajny i wystarczy na sześć miesięcy lub dłużej – zależy to oczywiście od długości włosów i częstotliwości olejowania ( olejku Biotique bhringraj należy używać przynajmniej raz w tygodniu).